Neden Türk Vatandaşlığı Almalısınız?

Türk Vatandaşlığı almanın avantajları nelerdir? Türk pasaportunun avantajları nelerdir? Hangi ülkelere vizesiz giriş yapılabilir?

Neden Türk Vatandaşlığı Almalısınız?

Neden Türk Vatandaşlığı Almalısınız?

Neden Türk Vatandaşlığı Almalısınız?

 

 

 

Türk Pasaportunun Avantajı

 

 

2018 yılı itibari ile Türk pasaportu vizesiz yurtdışı uçuşlarında 72 ülkeye vizesiz giriş, 42 ülkeye sınırda vize alarak giriş ve 7 ülkeye online vize alarak giriş olanağı sağlamakta buna ek olarak 114 puanla 39. sırada yer almaktayız.

 

 

Türk Pasaportuna Sahip Kişilere Giriş Veren Ülkeler

 

 

Türk pasaportuna sahip kişiler 72’den fazla ülkeye vizesiz giriş yapabilmektedir. Vizesiz giriş yapılan ülkeler;

Katar, Tunus, Ürdün, Irak, Fas, Japonya, Güney Kore, Malezya, Singapur, Hong Kong, Endonezya, Brezilya, Arjantin, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Brunei Sultanlığı, Şili, Kolombiya, Ekvator, El Salvador, Gürcistan, Paraguay, Sırbistan, Güney Afrika, Tayland, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna ve Uruguay.

Türk pasaportuna sahip kişiler ayrıca Kuveyt, Bahreyn, Lübnan ve bazı Afrika ülkeleri olan 42’den fazla ülkeye giriş yaparken vize alabilmektedir.

Türk pasaportuna sahip kişiler Avustralya ve Umman gibi 7 ülkeye online vize alabilmektedir.

 

Türk Vatandaşlığına Sahip Olmanın Yararları

 

 

Türkiye, altyapı projelerinde benzeri görülmemiş bir büyümeye tanıklık etmekte, yabancı yatırımları çekmektedir. Yabancı sermayeyi çeken, emlak yatırımlarına olağanüstü destek sağlayan, gelişen sanayisi, ticari ve tarım sektörü ile ihraç ettiği ürünler sayesinde uluslararası düzeyde gözde olan modern ülkelerden birisidir.

Türkiye’nin gelecek planları, dünyada çeşitli yönlerden teknolojik dönüşüme olanak sağlamak, kamu ve özel sektör kurumlarını daha modern politikalarla daha basit hizmet sunar hâle getirmek, güvenilir internet siteleri ve mobil uygulamalar sayesinde toplumun her kesimine kamu ve ticari hizmet vermek için interaktif şekilde talepte bulunmasını sağlamaktır. 

 

 

 

Türkiye Konumu İtibari ile Dünya’nın Gözdesi

 

 

Türkiye, Asya ve Avrupa arasında stratejik öneme sahip olmasının yanında çeşitli medeniyet ve kültürlerin buluşmasında bir köprü olmakta Doğu ve Batı arasında çok önemli bir ticaret noktasıdır.

 

Türkiye, doğa ve iklim şartları nedeniyle eşsiz bir ülkedir. Türkiye doğal güzelliklere, yeşilliklerin arasından akan sulara, sahillere, çayırlara ve yılın büyük bölümünde yumuşak bir havaya sahip olmaktadır.

Türkler, ülkelerine gelen misafirlere ve ziyaretçilere karşı hoş ve arkadaşça davranmaktadır. Türklerin, dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen Araplarla, İranlılarla, Kürtlerle ve Avrupalılarla  tarihi bağı bulunmaktadır. Türkler, savunuculuk geçmişiyle özellikle son yıllarda tüm ezilen toplumları kardeşlikle kucaklamakta ve onlarla bütünleşmek için kollarını açmaktadır.

 

Türk vatandaşlığı kazanabilmek için gereken evraklar ve daha fazlası için Özgür Danışmanlık’ı arayın. Türk vatandaşlığını yasal yollarla kazanmak için Özgür Danışmanlık sizlerin yanında. Aklınızdan çıkarmayın ki Özgür Danışmanlık sizlere her zaman doğru, yasal ve ekonomik çözümler sunmaktadır.