Türkiye’ye Şartlı Giriş Yapılması

Türkiye’ye şartlı giriş yapılması için neler gerekli? Türkiye’ye şartlı giriş nasıl yapılır? Şartlı giriş nedir?

Türkiye’ye Şartlı Giriş Yapılması

Türkiye’ye Şartlı Giriş Yapılması

Türkiye’ye Şartlı Giriş Yapılması

 

Türkiye’de vize ihlali yapan yabancı uyruklu vatandaşlar kendi ülkelerine ya da üçüncü bir ülkeye, kendiliğinden vize ihlalinden kaynaklı para cezalarını ödeyip çıkış yaptıktan 1 gün sonra 10 gün içinde oturma iznine başvuru yapma şartıyla Türkiye’ye şartlı giriş yapabilecekler. Yasalara bakıldığında böyle bir hakka sahipsiniz.

 

Özgür Danışmanlık olarak 2003 yılından günümüze kadar binlerce yabancı vatandaşları Türkiye’ye şartlı giriş yaptık ve hiçbirinde sorun yaşamadık. Özgür Danışmanlık olarak şartlı giriş öncesi ve sonrasında yabancı vatandaşların durumları her yönüyle uzmanlarımız tarafından incelenmektedir. 

 

Sahip olduğunuz durumlar şartlı giriş yapmak için uygun ise ve sonraki aşamada oturma izni almak için gereken şartları sağlamanız durumunda işlemleriniz hemen başlatılır. 

 

Türkiye’ye şartlı girişlerde Özgür Danışmanlık olarak sizlere en elverişli hizmetleri sağlamaktayız. En uygun fiyatlarla uçak biletlerizi ve vizelerinizi alıyoruz. Hiç beklemeden hemen ilk uçak ile Türkiye’ye girişinizi sağlıyoruz. Türkiye’ye girişi sağladıktan sonra oturma izni randevunuzu alıp, dosyanızı hazırlarız. 

 

Özgür Danışmanlık yasalara en uygun, gerçek ve ekonomik hizmet vermektedir. Türkiye’de yasal olarak yaşamak için Özgür Danışmanlık’a gelin!